Ibiza • Queen + Sofa-Cama • Piscina
Om du vill njuta av din semester i Curitiba, kan du bo i lägenheten Ibiza • Queen + Sofa-Cama • Piscina Curitiba som ligger inom 2 km från Oscar Niemeyer-museet och cirka 11 minuter till fots från Centre Méditerranéen-universitet. Solarium, bubbelpool och inomhuspool garanterar en njutbarare vistelse.
Centro Histórico de Curitiba ligger cirka 20 minuter bort till fots, medan Avenida Shopping ligger precis runt hörnet från den här lägenheten.
Lägenheten Ibiza • Queen + Sofa-Cama • Piscina har goda förbindelser till många sevärdheter och ligger inom 300 meter från busstationen Estacao Tubo Rodoferroviaria.
- Lokala sevärdheter
- Cristal Palace2,7 km
- German Woods4,1 km
- Mueller Mall1,4 km
- Arena da Baixada Stadium2,2 km
- Contemporary Art Museum1 km
- Novo Batel Mall2,1 km
- Botanisk trädgård2,6 km
- Oscar Niemeyer Museum2,6 km
- Flygplatser
- Afonso Pena internationell flygplats17 km
Bekvämligheter på boendet
Beskrivning
- Wi-Fi
- Inga husdjur
- Hiss
Mat och drycker
- Köksgeråd
På rummet
- Rum med Wi-Fi
- Te- och kaffefaciliteter
- Matbord
- Tvättmaskin
- Gratis toalettartiklar
- LCD-TV
Hotellregler
Vanliga frågor
- ❓
Hur lång är det till stadens centrum från lägenheten Ibiza • Queen + Sofa-Cama • Piscina?
Det tar 15 minuters promenad från lägenheten Ibiza • Queen + Sofa-Cama • Piscina till stadens centrum. - ❓
Hur många gäster kan bo i lägenheten Ibiza • Queen + Sofa-Cama • Piscina?
Upp till 4 gäster kan bo i lägenheten Ibiza • Queen + Sofa-Cama • Piscina. - ❓
Har lägenheten Ibiza • Queen + Sofa-Cama • Piscina en pool på plats?
Lägenheten Ibiza • Queen + Sofa-Cama • Piscina har en takpool.